21. ožujka - SVJETSKI DAN OSOBA S DOWNOVIM SINDROMOM

Učitelji u akciji

Učenici uvijek s oduševljenjem promatraju svoje učitelje koji se uključuju u različitie akcijame i tako, najprije vlastitim zalaganjem, pokazuju za koje se vrijednosti treba boriti. Prošli su mjesec učitelji obukli roze majice, a povodom Dana osoba s Downovim sindromom obuli su šarene i rasparene čarape. Bilo je zabavno i smiješno vidjeti učitelje u opuštenom i pomalo luckastom izdanju. Izazovu nije odoljela ni ravnateljica Božena koja je školom prošetala u zebrasto-točkastom paru čarapa. Svi su se složili da je taj par čarapa ovosezonski must have. Alisa u zemlji čudesa dobila je pravu konkurenciju u našoj knjižničarki i budućem hitu Čarapina u zemlji čarapa.

Čarape su nas zabavile, nasmijale, oraspoložile i donijele u školu pravi proljetni šušur. Čarape su nas podsjetile da smo odgovorni pojedinici koji se zalažu za prava djece i odraslih s Downovim sindromom. Ne zaboravite što ste danas naučili!

Na kraju, pred vas stavljamo pravi čarapasti izazov u kojem morate prepoznati čarape naših učitelja! Kliknite na fotografije i razotkrijte tko se krije iza pojedinih čarapa!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 21. 3. 2017.