Župan Nikola Dobroslavić posjetio našu školu prvog dana u novoj školskoj godini

U ponedjeljak, 2. rujna 2013. godine, prvoga dana nove školske godine, župan  Nikola Dobroslavić i pročelnica Županijskog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Marijeta Hladilo sa suradnicima su posjetili  našu školu te tako na simboličan način svim osnovcima zaželjeli dobar početak i uspješnu školsku godinu.

Župan i pročelnica su zajedno s ravnateljicom Boženom Nikoletić i članovima Školskog odbora obišli prostore škole, a gosti su posebno pozdravili najmlađe učenike i to one koji su po prvi put u školi, male prvašiće iz 1. b i 1. c razreda. U predmetnoj je nastavi župan pozdravio učenike 5. c razreda koji su ga oduševljeno dočekali u svojoj učionici. Učenici nisi krili zadovoljstvo što su župan i pročelnica odabrali upravo našu školu kako bi zaželjeli što uspješniji početak još jedne školske godine, a osobito su im se svidjeli darovi koje su dobili.

Župan je s pratnjom posjetio i prostore novouređene školske knjižnice te izrazio zadovoljstvo da će i ove godine 1036 učenika naše škole moći boraviti u ugodnom  i moderno opremljenom prostoru. Knjižničarka Ivana Čarapina se zahvalila što je županija financirala uređene i opremanje knjižnice jer su stečeni preduvjeti za kvalitetan obrazovno-odgojni rad i informacijsku djelatnost.

Kako je naša škola najbrojnija osnovna škola u Županiji, župan i pročelnica su čestitati ravnateljici na uspješnom rukovođenju i rezultatima koje naša škola postiže na natjecanjima, smotrama i različitim projektima jer je izvrsnost naših učenika i učitelja, osim užoj,  poznata i široj lokalnoj zajednici. „Vjerujemo da će ova škola i ove školske godine biti jedna od perjanica osnovnoškolskoga obrazovanja u županiji“, istaknuo je župan Dobroslavić.

Pred učenicima i učiteljima je još jedna godina u kojoj, sigurni smo, neće nedostajati izvrsnih rezultata kojima se može ponositi i grad Metković i cijela županija.

objavio: Administrator   datum: 4. 9. 2013.

« Ožujak 2024 »