SUSRETI KOJI SE PAMTE

Posjet Domu za starije i nemoćne osobe

Povodom Uskrsnih blagdana, dana 10.travnja 2014. podmladak GD Crveni križ Metković koji čine učenici naše škole posjetili su štićenike Doma za starije i nemoćne osobe u našem gradu i darovali ih prigodnim poklonima.

piše uč. biologije Vesna Pavlović, nast.

S učenicima u posjett su bile i gospođa Nela Orlović, ravnateljica GD Crveni križ, gospođa  Miranda Harni i Vesna Pavlović, nastavnica biologije. Štićenici Doma su nas dočekali s velikim osmjehom i na njihovom licu se vidjela radost zbog našeg dolaska. Neki od njih pokazali su nam svoje radove koje su s velikom požrtvovnošću i trudom izradili. Promatrajući ih  polako se kod nas mijenjala unaprijed stvorena slika o ljudima s posebnim potrebama. Učenici su spontano prilazili nekima od njih i pomagali im u izvršavanju njihovih radnih zadataka. U sat vremena druženja naučili su nas više od očekivanog, a njihovu spontanost i djetinji osmjeh ponijet ćemo zauvijek sa sobom.

Učenici koji su bili s nastavnicom posjetili Dom su  Ana, Karla, Adrian, Mihaela, Iris, Matej, Karlo i Ivan iz 8.f. razreda i Marijo i Marko iz 8.d. razreda.

objavio: Ante Ujdur   datum: 7. 5. 2014.