HUMANITARNA AKCIJA

STIGLA ZAHVALNICA IZ AFRIKE

Prošli smo mjesec u humanitarnoj akciji Suradnici oca Ante i majke Tereze koju su naši učenici i učitelji proveli u vrijeme korizme pomogli afričkom  Sirotištu sv. Ante u Songei, u Tanzaniji. Sav prikupljeni novac koji se skupljao u razrednim kasicama razveselio je korisnike sirotišta koji žive u vrlo teškim i nama nezamislivim uvjetima. Tako smo još jedanput uspjeli ostvariti izvrsnu suradnju s ovim sirotištem i dokazati, da razumijemo ono za što se zalagao naš otac Ante Gabrić: Sve je slađe kad se dijeli, kad se daje. I darovi i život!. Da je naša pomoć zaista stigla do Afrike, potvrđuje i ova zahvalnica djece koju nam je proslijedila, nama dobro poznata misionarka i voditeljica Udruge "Kolajna ljubavi", Ivana Parlov Marasović.

Klikni na sliku za pokretanje videozapisa!

Naši su učenici oduševljeni ovim toplim pozdravom iz daleke Afrike, a osobitu zahvalnost iskazujemo koordinatorici ove školske humanitarne akcije pedagoginji Nikolini Vugdeliji, ravnateljici Boženi Nikoletić, svim učiteljima, učenicima i njihovim roditeljima, a osobito  gđi Ivani Parlov Marasović koja svojim humanitarnim radom i entuzijazmom kojim iskazuje brigu za siromašne i napuštene može poslužiti svima nama kao uzor.

Više informacija o Udruzi „Kolajna ljubavi“ pogledajte na http://www.kolajna-ljubavi.hr/,  a o humanitarki Ivani Parlov Marasović klikom na sličicu

objavio: Ivana Čarapina   datum: 22. 4. 2015.