Učionica u novom ruhu

Mi, učenici posebnog razrednog odjela, zajedno s našim asistenticama i razrednicom Nikolinom Popić Burić, pozdravljamo vas iz naše nove učionice, te se ovom prilikom želimo svima zahvaliti na pomoći koju su nam pružili prilikom njene obnove.

Naime, povodom Dana kruha, naša je škola organizirala humanitarnu prodaju, u kojoj su sudjelovali učenici i učitelji, a sva prikupljena sredstva su bila namijenjena za uređenje naše učionice. To nam je omogućilo da stari parket zamijenimo novim, nabavimo računalo prilagođeno za rad djeci s posebnim potrebama, kao i pisač koji će nam služiti za ispis raznih materijala koji nam uvelike olakšavaju rad. Osim toga, nabavili smo pregršt didaktičkih pomagala, poput onih za vježbe percepcije, vizuomotorike te za vježbe pažnje i koncentracije.

Ovim putem se također zahvaljujemo i Udruzi leptirić, koja nam je donirala tablete i na taj način, uz sve već spomenute nove „stvarčice“ u našoj učionici, učinila naš rad zanimljivijim, zabavnijim i uspješnijim.

objavio: Administrator   datum: 6. 5. 2015.