POSEBNI RAZREDNI ODJELI

Radost učenja i igre u posebnim razrednim odjelima

Primijetili smo da su učenici u posebnim razrednim odjelima vrlo aktivni i da jako uživaju u učenju. Njihove učiteljice Antonela Markotić i Anđelka Medak osmišljavaju za njih vrlo kreativne aktivnosti i projekte u kojima učenici uživaju. Vrlo uspješna božićna priredba je iza njih, a sada se svi užurbano pripremaju za maškare. Ako ste u našem školskom parku primijetili na stablima hranilice za ptice (op. O, da! Ptice su ih itekako primijetile.), morate znati da su one djelo ovih mališana, ali i njihov doprinos našem školskom ekološkom projektu NEKA NAŠA ŠKOLA PROCVJETA.

Na veselje i radost brojnih roditelja i prijatelja, uz nazočnost ravnateljice te mnogobrojnih kolega, u srijedu 23. prosinca 2015. godine održana je božićna priredba. U njoj su sudjelovali učenici posebnog razrednog odjela izvodeći prigodne igrokaze Razgovor s pastirima i Božićne jaslice te su na oduševljenje svih dragih gostiju otpjevali pjesme Božić dolazi i Sretan Božić svakome. S toplinom u srcu, pokojom suzom radosnicom u oku i osmjesima na licima nakon priredbe su svi uživali na prigodnom božićnom domjenku.

Učenici se s učiteljicama pripremaju i za maškare i sigurni smo da će vam se svidjeti. Knjižničarka Ivana se oduševila.

Ako nisu u razredu, učenici s učiteljicama često borave u školskom vrtu. O njihovom projketu izveštavat ćemo vas redovito. Do sada su izradili hranilice za ptice i tako razveselili ptice koje nam rado navraćaju.

Neka naša škola procvjeta kao što su procvjetala ova dva divna posebna razredna odjela. Samo naprijed dragi učenici,  kreativne učiteljice, brižne pomagačice naših učenika i ponosni roditelji!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 5. 2. 2016.

« Ožujak 2024 »