KLAPA ŽVELJARIN

U ŠKOLI I NAKON ŠKOLE

Kad zazvoni posljednje zvono za završetak još jednog školskog dana, članice Klape Žveljarin započinju sa svojim probama. Ljubav prema pjevanju i druženju dovela ih je do toga da naša školska klapa učiteljica već nekoliko godina aktivno sudjeluje na svim događanjima u školi, široj lokalnoj zajednici, a već su se okitile i dvjema nagradama na Melodijama hrvatskog juga. Za izvrsne rezultate i dobru pjevačku formu mora se puno i vježbati, a to njima ne predstavlja problem jer pjevaju iz srca i od srca.  Sastav Klape se nije puno mijenjao, ali su sad uz stalne članice, Aleksandru Lukić-Skelić, Boženu Nikoletić, Žanu Marević, Elenu Jelčić-Sulić, Marijanu Curić, Ivanku Šešelj, Kristinu Mijić, došle i dvije nove članice,  učiteljice Marija Dadić i Sandra Šutalo. Dvije su članice Iva Stojić Dominiković i Ana Ćužić otišle na rodiljni dopust, ali očekujemo po povratku da će se pridružiti veseloj ekipi. Našu smo klapu uhvatili na probi okupljene oko profesora Ivice Kaleba, istaknutog hrvatskog klapskog voditelja. Očekujemo još puno nastupa Klape Žveljarin i želimo im puno uspjeha.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 19. 2. 2016.