SPORTSKA NATJECANJA

MALONOGOMETNA EKIPA ŠŠD „ Predolac“  OŠ STJEPANA RADIĆA osvojila 1. mjesto na županijskom natjecanju

Nakon što su u veljači osvojili 1. mjesto na Međugradskom natjecanju za Skupinu „Neretva“, učenici OŠ Stjepana Radića, članovi Školskog športskog društava „Predolac“ pod vodstvom Borisa Brčića, prof. osvojili  su i 1. mjesto na Županijskom natjecanju  i  tako postali županijski prvaci u malom nogometu, popularnije zvanom futsalu. Naši su učenici ostvarili dvije uvjerljive pobjede te tako izborili nastup na Regionalnom natjecanju u Zadru.  U Gradskoj sportskoj dvorani u Metkoviću, gdje se održavalo Županijsko natjecanje, nastupile su 4 malonogometne ekipe, pobjednici u svojim skupinama. Uz OŠ Stjepana Radića, natjecali su se učenici iz  OŠ Marina Držića iz Dubrovnika, OŠ Mokošica iz Dubrovnika te OŠ Blato iz Blata na Korčuli. U polufinalu snage su odmjerili učenici OŠ Stjepan Radića i OŠ Mokošica gdje je OŠ Stjepana Radića slavila s uvjerljivih 4:0. U drugoj polufinalnoj utakmici između OŠ Marina Držića i OŠ Blato, pobjedu su odnijeli Korčulani s rezultatom 1:2.

Veliko finale, između OŠ Stjepana Radića  i OŠ Blato završava pobjedom naših s 3:1.  Pehar tako ide OŠ Stjepana Radića, a mi našim nogometašima i njihovom treneru Borisu čestitamo sa željama da i na Regionalnom natjecanju budu jednako uspješni.

Za ekipu OŠ Stjepana Radića nastupili su: Filip Sučić, 7.c, Slaven Pavlović, 7.c, Toni Žderić, 7.d, Marin Brečić, 8.e, Mateo karan, 8.a, Duje Doko, 8.e, Maksim Šiljeg, 8.e, Ivan Bulum, 8. e, Duje Bokan, 8.a, Karlo Šutalo, 8.b, Ante Jurković8.e,Antonio Pezo, 8.e, Neven Kežić, 8.e; voditelj: Boris Brčić, prof.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 6. 3. 2016.