PREDSTAVA

Gimnazijalci naše učenike razveselili s mjuziklom Vuk i sedam kozlića

U petak, 28. veljače 2014. godine metkovski su gimnazijalci pred učenicima Osnovne Škole Stjepana Radića u Metkoviću  izveli mjuzikl Vuk i sedam kozlića i uvijek atraktivnu plesnu točku mladih plesača hip-hopa Zvonimira Radića, Petre Ivić i Ivane Bunoza.

Ovaj  mjuzikl, izvođen u kombinaciji hrvatskoga i njemačkoga jezika, pobudio je zanimanje kako mlađih, tako i starijih.

Pod mentorstvom profesorice njemačkog jezika Svjetlane Bebić program su pripremili i izveli glumci i pjevači: Monika Klarić, Martina Manenica, Lea Knežević, Ante Marević, Petra Lasić, Iva Jerkić, Darka Jukić, Tihana Barbir, Andrijana Plećaš, Ana Prkačin, Lucija Bukvić, Klara Nikolić, Sara Kužić, Ivana Jarak, Jure Jakić, Blaž Bulum, Anja Dodig, Mirela Popović, Martina Matičević, Lea Kaleb, Lara Leontenko, dok su instrumentalna pratnja bili  Nikola Jurković, Hrvoje Ilić i Teo Vučković.  Tehničku platformu cijelog projekta pružili su Jure Manenica, Toni Šprlje, Ivana Vrnoga i profesorica Ana Bebić.

Ciljane skupine ovog projekta su djeca mlađe dobi, jer sami cilj projekta je  pobuditi potrebu za ranim učenjem stranog jezika.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 4. 3. 2014.