Maškare 2014.

Iako sve već poprilično zagazili u korizmeno vrijeme, vrijedi se prisjetiti ovogodišnjih maškara i velike maškarske povorke koja je gradskim ulicama prošla 2. ožujka 2014. godine. Hodajuće cigle iz naše škole promatračima su izmamile osmijehe na lice. Uz odličnu suradnju učitelja i roditelja  koji su zdušno pomagali u izradi maske, ova tradicionalna aktivnost u vremenu karnevala pokazala je još jednom kako se zajedničkim trudom ostvaruje sinergija veselja i dobrih osjećaja.

U maškarskoj povorci sudjelovali su  polaznici Učeničke zadruge " Crveni ždral" s voditeljicom Ivanom Šiljeg, učenici 3.b, 3.d, 3.e i 3. f razreda sa svojim  učiteljicama Mašom Petrov, Aleksandrom Lukić-Skelić, Marijanom Kljusurić i Žaklinom Marević, a pridružila se i ravnateljica Božena.

U povorci gradskim ulicama nije nedostajalo veselja, a nasmiješena lica naših učenika nam govore da su se i ove godine dobro proveli.

Zanimljivo je bilo i u školi, a osobito u 2.c učiteljice Marijane Curić gdje je organiziran pravi ples pod maskama. Cijeli je radni dan  prošao u maškarskom raspoloženju pa ni učiti nije bilo teško. Učenici su poželjeli da ovakvih dana bude više u godini. Dobra ideja!!!

Naši su se učitelji ovom prigodom malo opustili te pokušali sagledati situaciju u dnevnicima i imenicima kroz ružičaste naočale. Nažalost, sve je ostalo isto samo u ružičastoj boji.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 17. 3. 2014.

« Ožujak 2024 »