DAN KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Povodom proslave Dana kruha, dana zahvalnosti za plodove zemlje OŠ Stjepana Radića organizira u petak, 6. listopada 2023. godine s početkom u 9 sati, za sve učenike i učitelje Matične škole i područnih škola u Bijelom Viru i Mliništu, projektni dan. Drugim riječima, učeničke klupe su u petak prazne, zvono ne zvoni, a prava žurka nas čeka na svježem zraku na školskom igralištu. Na početku, održat će se prigodni kulturni program koji će završiti svečanim blagoslovom svih nazočnih.

Na ovogodišnjoj proslavi Dana kruha organiziramo prodajnu izložbu proizvoda koje su pripremili naši učenici sa svojim roditeljima, a sva prikupljena sredstava bit će namijenjena za opremanje učionica klimatiziranim uređajima tamo gdje nedostaju. Upravo zato, ovogodišnji moto prodajne izložbe glasi BILO LJETO, BILO ZIMA - DOBRO DOĐE SVAKOME KLIMA!

Pozivamo naše učenike da dođu sa svojim roditeljima, ali i  sve  drage Metkovce koji znatiželjno iščekuju još jedan dan za pamćenje naše škole.

Donesite nam lijepo vrijeme i  veliki osmjeh i mi ćemo biti zadovoljni, a ako stavite koji eurić u naše razredne kasice, skakat ćemo od sreće.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 3. 10. 2023.