DAN KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE, 6. listopada 2023.

Prošlog petka, 6. listopada 2023. godine, na školskom igralištu proslavili smo Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje kao naš zajednički projektni dan.  Ovogodišnji  prodaja kruha, peciva, kolača i drugih proizvoda organizirana je pod geslom „Bilo ljeto bilo zima – dobro dođe svakome klima!”, a sve u svrhu prikupljanja sredstava za opremanje učionica klima-uređajima. Za sve nazočne učenike, učitelje i posjetitelje  pripremljen je prigodni program, a toplim riječima dobrodošlice obratila se svima ravnateljica  Škole Božena Nikoletić.

Program su pripremili učenici uz stručno vodstvo njihovih učiteljica časne sestre Mile Deak, Anite Cuce Bebić, Ivane Marić i Sandre Šutalo.  Nastavnica Manuela Šiljeg Malezija pripremila je učenice koje su vodile program, a konferansu je napisala učiteljica Sandra Šutalo. Prigodne panoe unutar škole su sa svojim učenicima uredile učiteljice Valentina Crnčević i Marija Mijić. Proslavu Dana kruha koordinirala je učiteljica Sandra Šutalo. Blagoslov je predvodio fra Denis Šimunović. Ovom prilikom uručio je zahvalnicu našoj školi koja je dio novca od prošlogodišnje humanitarne prodaje donirala za obnovu orgulja u crkvi sv. Ilije. Nakon svečanog blagoslova uslijedila je prodaja svega onoga što su pripremili naši učenici i njihovi roditelji.

Hvala svima koji su na bilo koji način sudjelovali u našem projektu. Nadamo se da ćemo uspjeti u našem naumu da svi učenici i učitelji imaju bolje uvjete za rad.

Kako je lijepo, bogato i svečano bilo možete, pogledati u fotogaleriji koju je pripremio učitelj Krešimir Jurić klikom na OVDJE.

Piše uč. razredne nastave učiteljica Sandra Šutalo, dipl. uč.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 9. 10. 2023.