USUSRET DANIMA OCA ANTE GABRIĆA

Pripreme za veliki školski kviz

„Koliko poznaješ oca Antu Gabrića?“

Od 19. do 23. veljače naši učenici imaju mali predah od škole, a drugom dijelu zimskoga odmora ove školske godine vesele se svi, i učenici i učitelji. Za sve one koji neće ovih praznika krenuti put skijaških staza, predlažemo da otkriju jedne drugačije, ali posebno lijepe i zanimljive – staze oca Ante Gabrića. Kraj veljače rezerviran je za manifestaciju Dani oca Ante Gabrića gdje i naša školska zajednica nizom aktivnosti obilježava uspomenu na našeg velikog misionara oca Antu.

Ove godine na sam rođendan oca Ante 28. veljače s početkom u 18.30 pripremamo veliki školski kviz za učenike od 5. do 8.  razreda gdje će naši učenici imati priliku pokazati svoje znanje o ovom velikom Metkovcu. Naravno, neće nedostajati i primamljivih nagrada, dobre zabave i radosti okupljanja na rođendanskom slavlju.

Da bi svoje znanje izbrusili, otkrili nove i uzbudljive činjenice iz života našeg dobroga oca Ante, knjižničarka Ivana Čarapina pripremila je interaktivnu kartu s poveznicama na najzanimljivije činjenice iz života i misionarskoga rada oca Ante koje naši učenici mogu koristiti kako bi se što bolje pripremili za kviz.

Naši vjeroučitelji željno iščekuju vaše prijave i bit će spremni predvoditi radost druženja, vesele zabave protkane toplim sjećanjem na oca Antu Gabrića.

Klikom na fotografiju ispod PROČITAJTE, POSLUŠAJTE, POGLEDAJTE, ISTRAŽITE i IGRAJTE SE!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 16. 2. 2024.