VIŠEDNENA IZVANUČIONIČKA NASTAVA - Ispravak obavijesti

Povjerenstvo za odabir ponuda za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 7. A, B, C, D i E razreda OŠ Stjepana Radića – Metković, sukladno članku 14. stavku 7.  Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno obrazovnih aktivnosti izvan škole, nakon javnog otvaranja i razmatranja svih pristiglih ponuda održanog dana 23. studenoga 2016. godine te nakon sjednice Povjerenstva koja je održana 25. studenoga 2016. godine, uz prethodno održane dodatne konzultacije i pribavljena mišljenja Ministarstva znanosti i obrazovanja i nadležne Službe prosvjetne inspekcije, objavljuje ispravak obavijesti o izboru potencijalnih davatelja usluge te ispravljeni abecedni popis odabranih ponuda potencijalnih davatelja usluga čije ponude su ispunile propisane uvjete, a koje će biti predstavljene roditeljima učenika navedenih razreda:

PERLA SVJETSKA PUTOVANJA turistička agencija d.o.o., Imotski
PLATANUS d.o.o., Na Vodi 1, Trsteno

Pisani će poziv, sa svim podacima za predstavljanje ponuda na roditeljskom sastanku, odabranim potencijalnim davateljima usluga biti upućen u zakonskom roku.

Predsjednica povjerenstva:

Manuela Šiljeg Malezija, prof.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 25. 11. 2016.